Hizmetlerimiz

Bilgi İçin: (0212) 222 22 22

Hizmetlerimiz

Vücut Estetiği

Vücut  estetiği, hamilelik sırasında alınan kilo alma ya da obezite tedavileri sonucunda, oluşan deri ve doku sarkmalarını giderilmesi amacı ile yapılır. Hamilelik süreci çoğu kadında normal olarak ilerler. Doğumun hemen sonrasında vücut hızla kendini tamir ederek eski formuna kavuşabilir. Bazı kadınlarda hamilelik süreci çeşitli komplikasyonlarla birlikte ilerler. Kısa sürede alınan kilo ve ödem deride sarkmalar ve derin çatlaklar oluşturur. Cerrahi müdahale dışında tedavisi olmayan bu durum özellikle doğum sonrası annede stres seviyesini yükselterek depresyona girmesine sebep olabilir.

Burun Estetiği

Rinoplasti burun sekil bozukluğunu düzeltmek amacıyla yapılan cerrahi işlemdir.Estetik cerrahi’de en çok yapılan operasyondur.Rinoplasti adı altında yapılan bu işlemde ayrıca hastanın nefes almasını engelleyen kemik ve kıkırdak eğrilikleri( Deviasyon ameliyatı) düzeltilmektedir.

Meme Estetiği

Doğum ve emzirme süreçlerinin tamamlanmasının ardından pek çok kadın, memelerinde yaşanan değişimler nedeniyle estetik operasyonları tercih edebiliyor. Bazı kadınlarsa meme estetiği konusundaki kulaktan dolma bilgiler nedeniyle neye inanacağını şaşırıyor ve bu nedenle operasyona mesafeli duruyor.

Genital Esteik

Genital estetik, dış genital organların kendi içindeki bölümlerinin birbirine uyumlu hale getirilmesidir. Parçaların birbirine olan uyumsuzluğu, genelde estetik bir sorun yaratır, biz de ameliyatla bunu düzeltiyoruz.

Kol - Bacak Estetiği

 kilo değişimleri cildin esnekliğini kaybetmesine, sarkmasına ve çatlaklar oluşmasına neden olur. Bu deri ve yağ kütleleri de kötü bir görüntüye sahiptir. Eğer cildiniz esnekliğini henüz kaybetmediyse lipoliz ve liposuction tedavileri kolları inceltmede oldukça etkilidir. Sarkma ve çatlaklar mevcutsa kol germe operasyonu işinize yarayacaktır. Bu ameliyat genel anesteziyle yapılmakla birlikte kolunuzun iç tarafından sarkık görüntüye sebep olan doku alınır. Böylelikle daha ince kollara kavuşmuş olursunuz. 

Bacaklar, dizden yukarısı uyluk ve aşağısı baldır olacak şekilde iki kısımda incelenir. Üst tarafta yaşanan sıkıntılar genellikle fazla kiloyla ya da ani kilo değişimlerinden sonra yaşanan sarkma ve çatlaklarla alakalıdır. Alt taraftaki problemler ise daha çok çarpıklık ya da incelik gibi kalıtsal etmenlerdendir. Uygulanacak tedavi soruna ve bölgeye göre değişkenlik göstermektedir. Doktorunuz muayene sonrasında en uygun teddaviyi sizinle işbirliği içerisinde belirleyecektir.

Yüz Estetiği

Yüz estetiği ameliyatı, hastanın gevşeyen veya sarkmış olan yüz derisinin fazlalıklarının alınıp, daha genç bir yüz görünümü kazandırılmasıdır. Yapılacak ameliyat, yaşlanmayı durdurmaz ama yüz görüntünüzde gençleşme sağlar. Yüz germe estetiğinin amacı, hastanın doğal ve genç bir yüze sahip olmasıdır.

Boyun Estetiği

Boyun germe estetiği, çene çizgisi ve boyundaki yaşlanmanın gözle görülür belirtilerini ortadan kaldırmak için plastik cerrah tarafından uygulanan bir estetik cerrahi prosedürdür.